en tr

Tarihçemiz

  1. Anasayfa
  2. Tarihçemiz

GÖKSEN GİYİM MERKEZİ 1985 YILINDA ALİ GÖKSEN TARAFINDAN İLK OLARAK 'GÖKSEN TUHAFİYE' ADIYLA KURULMUŞTUR. YERİ MÜTERCİM ASIM CADDESİ SADIKOĞLU SOKAKTA 2 KATLI BİR MAĞAZAYDI. MAĞAZAMIZDA HER TÜRLÜ ERKEK-KADIN VE ÇOCUK GİYİMİNİN PERAKENDE VE TOPTAN SATIŞI YAPILMIŞTIR. HAZIR GİYİM TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ KONUSUNDA GAZİANTEP'İN EN ESKİ MAĞAZALARINDAN BİRİDİR. RESMİ TARİHİNDEN ÖNCE DE 1971'DEN BU YANA BABADAN OĞLA GEÇEREK DEVAM EDEN BİR SÜREÇ VARDIR. BU SÜREÇ ZARFINDA BİR ÇOK BÜYÜK FİRMAYLA ÇALIŞILMIŞTIR.(SABRİ ÖZEL, KOM, ÖZDİLEK, AYYILDIZ, ÇETİNTAŞ, RUBA, ŞAHİNLER, ARSLANLI VS..)     

1994 YILINDA İSE BÜYÜK BİR YATIRIM YAPILARAK GAZİMUHTAR PAŞADA ŞİMDİKİ OLİ CENTER'IN YERİNE GAZİANTEP'İN EN BÜYÜK PERAKENDE MAĞAZASI KURULMUŞTUR. AYNI YILDA ŞİRKET ORTAKLARI EMEL VE ALİ GÖKSEN OLARAK 'GÖKSEN GİYİM MERKEZİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.' ÜNVANIYLA LİMİTED ŞİRKETİ OLMUŞTUR. 
ŞİRKET 1997 YILINDA KÜÇÜK BİR TEKSTİL ATÖLYESİ KURARAK ÜRETİME BAŞLAMIŞTIR. O TARİHTEN BU YANA ATÖLYEDE PENYE TİŞORT, ÇAMAŞIR VS TEKSTİL ÜRÜNLERİ ÜRETİLMİŞTİR. ŞU ANKİ AMACIMIZ ÜRETİM KAPASİTESİNİ ARTTIRMAK, ÜRÜN YELPAZESİNİ GELİŞTİRMEK, VE DAHA İYİ ÜRÜN ÜRETEREK BÜYÜMEKTİR. "Since 1985"

Göksen Giyim ve Tekstil - Demo Tanıtım Videosu